Оцените мой сайт
Всего ответов: 35

Начало » 2007 » Май » 24 » Мілан без Шевченка виграє кубок чемпіонів!
Мілан без Шевченка виграє кубок чемпіонів!
.Італійський "Мілан" помстився англійському "Ліверпулю" за гірку поразку 2005 року, вигравши фінал Ліги чемпіонів в Афінах з рахунком 2:1. На останніх хвилинах цього фіналу ледве не повторився сценарій 2-річної давнини, але "червоним" не вистачило часу.
У першому таймі першим номером діяв "лівер" і на 14 хвилині ледве не забив Пеннант, але на місці Діда. Перший удар у площину воріт "Ліверпуля" лише на 17 хвилині завдав Кака. Відповіддю англійців був удар з 18 метрів Алонсо - поруч зі штангою.

Коли йшла 45 хвилина забив "Мілан". Пірло зі штрафного з 22 метрів пробиває прямо і м`яч від грудей Індзагі залітає у ворота - 1:0.

У другому таймі команди додали у швидкості. Гра проходила на зустрічних курсах і вже "Ліверпуль" кілька разів мав шанси на успіх. На 64 хвилині Джерард пройшов Несту і не зумів обіграти Діда. У наступній атаці підступно низом б`є Ріісе і поруч зі стійкою.

На 82 хвилині Індзагі робить дубль у цій грі. Кака прокинув між двома захисниками на Піпо і той, обігравши Рейну робить рахунок 2:0.

На цьому, здавалося, для "Ліверпуля" все закінчилося. Утім, на 89 хвилині "Ліверпуль" подає кутовий і Аггер головою переправляє м`яч на дальню шангу, де Кюйт головою скорочує розрив у рахунку - 2:1.

Щоб створити диво команді Ральфа Бенітеса не вистачило часу, а "Мілан" через чотири хвилини розпочав святкування свого 7 виграшу Ліги чемпіонів. Для капітана "россонері" Паоло Мальдіні цей Кубок став 5 в кар'єрі.

Кращим гравцем матчу визнаний Філіпо Індзагі.